AKTUALNOŚCI

Informujemy, że w dniach 09-13 kwietnia 2020 roku nasza firma będzie nieczynna
W związku z tym, nie będą wydawane towary i wystawiane dokumenty sprzedaży.
Prosimy o uwzględnienie powyższego w Państwa planach zakupowych.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska SPOMASZ Nakło podczas tegorocznych targów POLAGRA GASTRO Poznań,
odbywających się w terminie 1-4.10.2018.
Będziemy Państwa oczekiwać na stoisku nr 59 w pawilonie nr 3.
Do zobaczenia.

 

W związku z wolnym dniem 31.05.2018 r., pragniemy poinformować, iż w piątek 1 czerwca firma 4Masz-Gastro Sp.z o.o. również będzie nieczynna. Życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy od poniedziałku 4.06.2018

 

W związku z inwentaryzacją magazynów w dniach 2-12.01.2017 roku , wysyłki towarów zamówionych w tym okresie będą realizowane od 15.01.2018 roku.

 

Informujemy iż z dniem 1.11.2017 roku ulegnie zmianie cennik urządzeń firmy SPOMASZ Nakło

 

Targi POLAGRA GASTRO 2017

Serdecznie zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA GASTRO 2017, które odbędą się w dniach 25-28.09.2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.
Mogą nas Państwo znaleźć w pawilonie 6A , stoisko nr 40.

Targi będą wspaniałą okazją, aby spotkać się z Państwem i wymienić doświadczeniami.
Pragniemy zaprezentować produkty marki SPOMASZ NAKŁO.
Targi te to największa arena prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego sektorowi HoReCa.
Odwiedzając nas masz okazję poznać najlepsze rozwiązania dla wszystkich obszarów funkcjonowania restauracji, baru, pizzerii, czy innego obiektu gastronomicznego, które wpływają na poziom satysfakcji Twojego Klienta.

Zapraszamy

 

W związku z wolnym dniem 15.08.17r pragniemy poinformować, iż w dniu 14 sierpnia firma 4Masz-Gastro Sp.z o.o. również będzie nieczynna.
Życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy od środy 16 sierpnia.

 

 

W związku z weekendem majowym pragniemy poinformować, iż w dniach 1, 2, 3 maja firma 4Masz-Gastro będzie nieczynna.
Życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy od czwartku 4 maja.

 

 

NOWOŚĆ!!! Patelnia P25N

 

Sukcesy produktów marki SPOMASZ podczas VII Giełdy Gastronomicznej w Kołobrzegu (01 – 02 kwietnia 2016)

Spółka 4 Masz – Gastro po raz kolejny uczestniczyła w Giełdzie Gastronomicznej w Kołobrzegu, skupiającej firmy oferujące szeroki i atrakcyjny asortyment dla branży HoReCa. Udział w tej imprezie był doskonałą okazją do zapoznania się z nowinkami produktowymi oraz porozmawiania ze specjalistami w branży. Giełda jest miejscem miłośników gotowania, którzy chcą doskonalić swoje obiekty gastronomiczne poprzez m.in. zakup sprzętu gastronomicznego takich marek jak SPOMASZ NAKŁO. Byliśmy tam ze swoimi sztandarowymi produktami, które jak twierdzą nasi wierni Klienci, są niezawodne i doskonale sprawdzają się przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Największe zainteresowaniem tradycyjnie cieszyły się nasze obieraczki oraz przystawki do rozdrabniania jarzyn.

 

Nowa odsłona „Królowej obieraczek” OZ8N

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że wprowadziliśmy na rynek nową, ulepszoną obieraczkę OZ8N. Jej zmieniona powierzchnia zewnętrzna, wygląd jakby pokryta była satyną, sprawia, że nie tylko otrzymała ona nowy wygląd, ale w użytkowaniu stała się zdecydowanie łatwiejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o utrzymanie czystości, co jest bardzo istotne w procesie związanym z obróbką żywności. Przypomnijmy, że nasza obieraczka OZ8N służy zarówno do obierania ziemniaków jak i innych twardych warzyw tj. jak buraki czy marchew. Posiada solidną konstrukcję ze stali nierdzewnej, a jej unikalne, specjalnie zaprojektowane i produkowane w naszej fabryce elementy ścierne sprawiają, że jest to od lat najbardziej niezawodna i najlepiej dostosowana do realiów polskiej kuchni obieraczka na rynku.

 

PROMOCJA 50% NA PIEC DO PIZZY PP6 TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA 2016

Piec zarówno do wypieku pizzy od stanu surowego jak i podgrzania gotowej pizzy mrożonej. Dodatkowe funkcjonalności to możiwość podgrzewania w nim innych potraw, w określonej temperaturze.

* promocja nie łączy się z innymi rabatami czy promocjami

 

PROMOCJA 25% NA URZĄDZENIA DO OBRÓBKI CIEPLNEJ typ PE27ZL TYLKO DO KOŃCA LUTEGO 2016

W każdej profesjonalnej kuchni nie może zabraknąć urządzenia do obróbki cieplnej dań mięsnych, rybnych, czy na bazie jaj jak: naleśniki czy jajecznica.

Oferujemy wyjątkowe, praktyczne i funkcjonalne, urządzenie do pieczenia i smażenia potraw – patelnię elektryczną PE27ZL.

Cechuje je wyjątkowo równomierny rozkład temperatur na powierzchni roboczej podczas procesu obróbki cieplnej.

TERAZ 25% RABATU OD CENY Z CENNIKA PRZY ZAKUPIE PATELNI ELEKTRYCZNEJ PE27ZL DO KOŃCA LUTEGO 2016.*


* promocja nie łączy się z innymi rabatami czy promocjami

 

Informujemy, iż w związku z nadchodzącym okresem świąteczno-noworocznym dnia 24.12.2015 firma będzie nieczynna.


W związku z inwentaryzacją magazynów w dniach 4-8.01.2016 r., wysyłki towarów zamówionych w tym czasie będą realizowane od 11.01.2016 roku.

 

4 Masz – Gastro Sp. z o.o. na VI Giełdzie Gastronomicznej w Kołobrzegu (10 - 11 kwietnia 2015)

Już za niecały miesiąc Spółka 4 Masz – Gastro będzie uczestniczyć w Giełdzie Gastronomicznej w Kołobrzegu, skupiającej firmy oferujące szeroki i atrakcyjny asortyment dla branży HoReCa. To doskonała okazja do zapoznania się z nowinkami produktowymi oraz porozmawiania ze specjalistami w branży. Celem Giełdy jest zebranie w jednym miejscu miłośników gotowania, którzy chcą doskonalić swoje obiekty gastronomiczne poprzez m.in. zakup sprzętu gastronomicznego takich marek jak SPOMASZ NAKŁO. Będziemy tam ze swoimi sztandarowymi produktami, które jak twierdzą nasi wierni Klienci, są niezawodne i doskonale sprawdzają się przez wiele lat intensywnej eksploatacji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska
w dniach 10 - 11 kwietnia 2015 r. w Hotelu Aquarius***** w Kołobrzegu, w piątek w godzinach: 9:30-17:00, a w sobotę w godzinach: 9:30-15:00.

Zapraszamy

 

4 Masz Gastro z ofertą produktów marki SPOMASZ NAKŁO na Giełdzie Gastronomicznej w Świnoujściu

W tym roku po raz pierwszy marka SPOMASZ NAKŁO zagościła na Giełdzie Gastronomicznej w Świnoujściu! W dniach 27-28 lutego, 30 największych producentów i importerów sprzętów gastronomicznych z Polski i zagranicy zaprezentowało najnowsze technologie kulinarne, połączone z degustacjami. Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy nasze flagowe produkty tj. patelnie elektryczne, obieraczki do warzyw oraz napęd wieloczynnościowy z przystawkami do mielenia mięsa i szatkowania warzyw. Nasi Klienci mieli okazję w tych dniach nie tylko do porozmawiania z naszymi technologami na temat oferty produktowej, ale także do zakupu produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości dotrzeć na nasze stoisko w Świnoujściu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Zapraszamy


Produkty marki SPOMASZ NAKŁO na Giełdzie Gastronomicznej 2015 w Świnoujściu (27 – 28.02.2015)

4 Masz Gastro Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do odwiedzenia w dniach 27 - 28 lutego 2015 r. stoiska firmowego z produktami marki SPOMASZ NAKŁO. To kolejnej już edycja Giełdy Gastronomicznej w Świnoujściu, gdzie prezentowane są urządzenia marki SPOMASZ NAKŁO. To doskonała okazja do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, porozmawiania o Państwa potrzebach, doskonaleniu naszych produktów, a także do dokonania atrakcyjnych zakupów.

Tegoroczna edycja Giełdy odbędzie się pod patronatem Kurta Schellera, znanego szefa kuchni i krytyka kulinarnego.

Będziemy do Państwa dyspozycji w tych dniach w Hotelu Interferie Medical Spa****, ul. Uzdrowiskowa 15, w Świnoujściu, w piątek w godz. 9:30 – 15:00, a w sobotę w godz. 9:30-17:00.

Już dziś cieszymy się na możliwość prezentacji Państwu produktów marki SPOMASZ NAKŁO podczas tej imprezy i zaoferowania korzystnych warunków współpracy.

Zapraszamy


Nowa jakość w obsłudze Klientów produktów marki SPOMASZ NAKŁO - pobierz dokument w .pdf

Z dniem 02 lutego 2015 r. 4 Masz - Gastro Spółka Sp. z o.o. pełni funkcję generalnego dystrybutora urządzeń gastronomicznych i wyposażenia kuchni marki SPOMASZ NAKŁO.

Pełna oferta wyrobów dostępna jest przez cały czas zarówno na stronie internetowej www.4masz-gastro.pl, jak i firmy SPOMASZ NAKŁO www.spomasz-naklo.com.pl. Zamówienia prosimy kierować bezpośrednio do Działu Handlowego generalnego dystrybutora czyli Spółki 4MASZ-GASTRO: e-mail: handel@4masz-gastro.pl, tel. 537 33 55 72.
Naszą dewizą jest zadowolony Klient, czyli JAKOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ, PROFESJONALIZM I NIEZAWODNOŚĆ.
Jesteśmy przekonani, że zaistniałe zmiany wpłyną na jeszcze lepszą współpracę z Klientami produktów marki SPOMASZ NAKŁO i ich promocję zarówno w Polsce jak i za granicą.

Prezes Zarządu
4 Masz - Gastro Sp. z .o.o.
Hanna Obremska