URZĄDZENIA: NAPĘD MASZYNY KUCHENNEJ WIELOCZYNNOŚCIOWEJ

Napęd maszyny wieloczynnościowej wraz z odpowiednio dobranymi przystawkami sprosta wszystkim zadaniom związanym z mechaniczną obróbką żywności w profesjonalnej, nowoczesnej kuchni zastępując wiele różnych urządzeń, zapewniając długotrwałe i niezawodne działanie.

W połączeniu z przystawkami tj. do mielenia mięsa, rozdrabniania warzyw, krojenia wędlin i chleba, tarcia sera, krojenia flaków, nacinania kotletów, mielenia kawy i przypraw, obierania warzyw twardych, do puree, a nawet ostrzenia narzędzi, znajduje zastosowanie we wszelkiego typu zakładach zbiorowego żywienia.

Napęd składa się z motoreduktora, podstawy, osłony i tulei do łączenia z przystawkami.

Dla pełnej wygody polecamy również w naszej ofercie napęd z dwoma gniazdami do montowania przystawek różniących się prędkością obrotową na wyjściu. Dzięki temu zyskujemy dużą elastyczność w obróbce produktu.

Dodatkowo jako uzupełnienie do napędu maszyny kuchennej wieloczynnościowej oferujemy stojak przesuwny umożliwiający jego swobodne przemieszczanie, zamiennie nóżki do napędu i dodatkowo komplet łap do przykręcenia do blatu.

NMK110

Napęd maszyny kuchennej wieloczynnościowej